Kurumsal

Bizi tanıyın
kurumsal

Mehmet Tan Organizasyon

Başlangıcından sonuna kadar “Olağanüstü” organizasyonlara imza atan, kendini sürekli yenileyen bir ekibiz. Mehmet Tan Organizasyon, sektörde yirmi yılını geride bırakan başarılı organizatör Mehmet Tan'ın kurduğu,müşterilerinin hayallerini gerçeğe dönüştüren etkinlik ve hizmet ekibi.

Biz,Fark yaratan, kurulan hayalleri anlayan,hisseden, modern teknoloji ile amatör ruhla profesyonel çözümler yaratan genç ve dinamik bir kadroyuz.

Hemen Ara

0532 306 63 64

Neler Yapıyoruz?

Mehmet TAN Organizasyon; Konser, Fuar, Festival,  Özel Etkinlikler, Toplantı ve Kongre Organizasyonları , AVM Etkinlikleri, Entertainment ve Etkinlik Danışmanlığı konularında yurtiçi ve yurtışında yüzlerce projeye imza atmış profesyonel bir Organizasyon şirketiyiz.

Kadromuz

Kurucumuz Mehmet Tan

20 Mart 1966 tarihinde Mersin’in Toroslar ilçesinde dünyaya geldi. İş hayatına 16 yaşında,  Restaurant’ta çalışarak başladı. 8 yıl aynı yerde hizmet veren Tan, Mersin’in en ünlü sosyal tesislerinden birisi olan “Denizcilik Eğitim Tesisleri kısa adı Vakıf Teras” olan sosyal tesislerde çalışmaya başladı.İşin mutfağından başlayarak, işletmenin her kademesinde görev yaptı. On yılın ardından hedefi olan, işletme müdürlüğü görevini yapmaya başladı.

Mehmet Tan, hayali ve hedefi olan Vakıf Teras Sosyal Tesislerinin Genel Müdürlüğü görevine ulaştığında otuz iki yaşındaydı. Mersin’de organizasyon sektöründeki eksiklikleri tespit etti. Bunun üzerine kendine yeni bir hedef daha belirledi Tan. Hemen harekete geçti ve kendi işletmesini kurarak, Mersin’in en iyi organizasyon şirketinin sahibi olmayı hedefledi.

Sosyal tesislerdeki genel müdürlüğü görevini. Başarıyla gerçekleştiren kısa sürede, iş ve siyaset dünyasında sevilen bir isim haline geldi. Gittiği her yerde, ilgi odağı haline gelen Tan, oluşturduğu güçlü çevre ile bağlarını sıkı tutarak adından söz ettiren projelere imza atmaya başladı.

2005 yılında, sosyal tesislerdeki genel müdürlük görevinden istifa eden Tan, hayalini gerçekleştirmek için inandığı, önemli bir adımı attı. “Mehmet Tan Organizasyon” şirketini resmen kurdu.

Kısa sürede Mersin’in en büyük organizasyonlarını gerçekleştirmeye başlayan Mehmet Tan, sadece Mersin’den değil, şehir dışından da organizasyon talepleri almaya başladı.

Yurtiçi ve yurtdışı fuar organizasyonlarını başarıyla gerçekleştiren Tan’ın sektördeki konumu, Mersin sınırları dışına yayıldı.

Kurumsal şirketlerin yanısıra kamu kurumlarının da “Referans” kabul edilecek nitelikte, güçlü organizasyonlarını başarıyla tamamlayan Tan, ardı ardına ödüller almaya başladı.

Yılın en iyi organizasyon şirketi, yılın en iyi organizatörü ödüllerine layık görülen Mehmet Tan, kurduğu ekiplerle, müşterilerini memnun etmeyi sürdürdü.

Başarının sırrının, inanmak, dürüstlükten ayrılmamak olduğunu belirten Tan, yaptığı işe aşık olduğu için bugüne kadar başarılı olduğunun da altını çiziyor.