Özel Etkinlikler

Özel Etkinlikler

Müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına yaratıcı çözümler bulabilen, bir etkinliğin öncesi, sırası ve sonrası ile bir bütün olarak değerlendiren yapımız ile sizlere ‘etkin etkinlik’ kavramımızı sunuyoruz. Bir etkinliği sadece yapmış olmak için değil; verilmek istenen mesajların katılımcılara akılcı yollar ile verildiği etkinliklere etkin etkinlik diyoruz. Gelin beraber etkinliğinizi planlayalım. Lojistik organizasyondan konuşmacı iletişimine, görsel tasarımdan animasyon üretimine, mekan seçiminden bütçe yönetimine; size anahtar teslim projeler sunuyoruz.

Mehmet TAN Organizasyon olarak, lojistik operasyon kabiliyetimiz, tasarım gücümüz, organizasyon öncesi, süresi ve sırasında verdiğimiz 360 derece iletişim desteği ile her ihtiyacınızı karşılayacak anahtar teslim projeler yaratıyoruz.

Bugüne kadar hem Türkiye’de hem de dünyanın birçok bölgesinde etkinlikler ve projeler gerçekleştirdik, operasyon tecrübemiz ve bilgimiz sayesinde hatasız lojistik operasyonlar yapıyoruz. Uçak biletinden restoran seçimine, etkinlik mekanından transfere sizlere tüm lojistik operasyon hizmetini veriyoruz. Bünyemizdeki reklam ajansımız sayesinde operasyon gücümüzü etkin görseller ile süslemek ile kalmayıp etkinlik mekanının iç tasarımını da bizzat kendimiz üstleniyoruz. Tabii ki kurulumu da kendimiz yapıyoruz ve bu sayede hatasız ve sorunsuz iş üretimi yapabiliyoruz. İşimizin en önemli parçasının iletişim olduğunun farkında olarak sizleri ve tüm proje paydaşlarını zamanında bilgilendirip koordinasyonu üstleniyoruz. Bu şekilde size sadece projeyi istediğiniz gibi şekillendirmek ve yön vermek kalıyor. Ürettiği projelerin daha etkin olabilmesi için kendi yaratıcı ekibi dışında bağımsız sanatçılar ile de ortaklıklar kurup farklı disiplinlerden destek alıyoruz. Bu şekilde sıradışı projelere multidisipliner yaklaşıp, etkin çözümler üretebiliyoruz.